Бургија SDS+ S4 14х160мм - Baucentar
Бургија SDS+ S4 14х160мм

Бургија SDS+ S4 14х160мм

110 ден

Има на залиха

110 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон SDS+ со пречник од 14 мм и должина од 160 мм. На врвот има крст оплеменет со карбид во зрнца за поефективно дупчење во бетон. Работниот дел од бургијата изнесува 100мм. Двојната S4 резба обезбедува правилно формирање на дупката и штити од прегревање на бургијата.

Бренд

Verto