Бургија За Стакло 6х75мм - Baucentar
Бургија За Стакло 6х75мм

Бургија За Стакло 6х75мм

265 ден

Има на залиха

265 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за стакло со пречник од 6 мм. Изработена е во процес на прецизно производство од челична легура со конусно сечиво од зајакнат карбиден челик. Сечивото овозможува лесно дупчење во стакло или во керамика без да се прават оштетувања и гребнатинки на обработуваниот материјал. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite