Бургија За Стакло 5х70мм - Baucentar
Бургија За Стакло 5х70мм

Бургија За Стакло 5х70мм

230 ден

Има на залиха

230 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за стакло со пречник од 5 мм. Изработена е во процес на прецизно производство од челична легура со конусно сечиво од зајакнат карбиден челик. Сечивото овозможува лесно дупчење во стакло или во керамика без да се прават оштетувања и гребнатинки на обработуваниот материјал. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite