Бургија за метал HSS 4.0х46мм х 10 пар. - Baucentar
Бургија за метал HSS 4.0х46мм х 10 пар.

Бургија за метал HSS 4.0х46мм х 10 пар.

95 ден

Има на залиха

95 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за метал HSS со пречник од 4.0 мм. Работниот дел од бургијата е 46мм. Изработена е од челична легура. Аголот на сечивото од 118° степени овозможува лесно дупчење без претходно пунктирање. Спакувано во блистер пакување. Изработена е според стандардот DIN338. Во кутијата има 10 парчиња.

Бренд

Topex