Бургија За Дрво 8х110мм - Baucentar
Бургија За Дрво 8х110мм

Бургија За Дрво 8х110мм

50 ден

Има на залиха

50 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за дрво со пречник од 8 мм и должина од 110 мм. Работната должина на бургијата е 65мм. Наменета е за дупчење во дрво. Користењето на оваа бургија е прецизно и ефикасно благодарение на специјалниот облик на  сечивото и на изострениот врв. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite