Бургија За Дрво 7х105мм - Baucentar
Бургија За Дрво 7х105мм

Бургија За Дрво 7х105мм

47 ден

Има на залиха

47 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за дрво со пречник од 7 мм и должина од 105 мм. Работната должина на бургијата е 60мм. Наменета е за дупчење во дрво. Користењето на оваа бургија е прецизно и ефикасно благодарение на специјалниот облик на сечивото и на изострениот врв. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite