Бургија За Дрво 6х90мм - Baucentar
Бургија За Дрво 6х90мм

Бургија За Дрво 6х90мм

39 ден

Има на залиха

39 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за дрво со пречник од 6 мм и должина од 90 мм. Работната должина на бургијата е 50мм. Наменета е за дупчење во дрво. Користењето на оваа бургија е прецизно и ефикасно благодарение на специјалниот облик на  сечивото и на изострениот врв. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite