Бургија За Дрво 10х120мм - Baucentar
Бургија За Дрво 10х120мм

Бургија За Дрво 10х120мм

60 ден

Има на залиха

60 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за дрво со пречник од 10 мм и должина од 120 мм. Работната должина на бургијата е 75мм. Наменета е за дупчење во дрво. Користењето на оваа бургија е прецизно и ефикасно благодарение на специјалниот облик на  сечивото и на изострениот врв. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Graphite