Бургија за бетон SDS+ S4 10х400мм - Baucentar
Бургија за бетон SDS+ S4 10х400мм

Бургија за бетон SDS+ S4 10х400мм

395 ден

Има на залиха

395 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со SDS+ држач и пречник од 10 мм и должина од 400 мм. Има прекрстен врв изработен од фин зацврснат карбид за ефикасно дупчење во бетон. Работната должина на бургијата е 340 мм. Двојната S4 резба овозможува правилно формирање на дупката и го спречува прегревањето. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Graphite