Бургија за бетон црно бела 8 х 120мм - Baucentar
Бургија за бетон црно бела 8 х 120мм

Бургија за бетон црно бела 8 х 120мм

50 ден

Има на залиха

50 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 8 мм и должина од 120 мм. Работниот дел од бургијата е 80мм. Оплеменета е со карбид во зрнца за зголемена отпорност на високи температури. Резбата на врвот на бургијата го намалува отпорот при дупчење. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto