Бургија за бетон црно бела 6 х 150мм - Baucentar
Бургија за бетон црно бела 6 х 150мм

Бургија за бетон црно бела 6 х 150мм

45 ден

Има на залиха

45 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 6 мм и должина од 150 мм. Работниот дел од бургијата е 135мм. Оплеменета е со карбид во зрнца за зголемена отпорност на високи температури. Резбата на врвот на бургијата го намалува отпорот при дупчење. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto