Бургија за бетон Црно Бела 6х100мм - Baucentar
Бургија за бетон Црно Бела 6х100мм

Бургија за бетон Црно Бела 6х100мм

56 ден

Има на залиха

56 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 6 мм и должина од 100 мм. Работната должина на бургијата е 60 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како бетон и во керамички материјали без опасност од лизгање на почетокот на дупчење благодарение на врвот на бургијата изработен од цврст карбид во облик на пеперутка. Спакувано во пластична цевка со кука.

Бренд

Graphite