Бургија за бетон Црно Бела 14х150мм - Baucentar
Бургија за бетон Црно Бела 14х150мм

Бургија за бетон Црно Бела 14х150мм

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 14 мм и должина од 150 мм. Работната должина на бургијата е 85 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како бетон и во керамички материјали без опасност од лизгање на почетокот на дупчење благодарение на врвот на бургијата изработен од цврст карбид во облик на пеперутка. Спакувано во пластична цевка со кука.

Бренд

Graphite