Бургија за бетон црно бела 10 х 120мм - Baucentar
Бургија за бетон црно бела 10 х 120мм

Бургија за бетон црно бела 10 х 120мм

60 ден

Има на залиха

60 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 10 мм и должина од 120 мм. Работниот дел од бургијата е 80мм. Оплеменета е со карбид во зрнца за зголемена отпорност на високи температури. Резбата на врвот на бургијата го намалува отпорот при дупчење. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto