Бургија за бетон Црно Бела 10х250мм - Baucentar
Бургија за бетон Црно Бела 10х250мм

Бургија за бетон Црно Бела 10х250мм

175 ден

Има на залиха

175 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 10 мм и должина од 250 мм. Работната должина на бургијата е 135 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како бетон и во керамички материјали без опасност од лизгање на почетокот на дупчење благодарение на врвот на бургијата изработен од цврст карбид во облик на пеперутка. Спакувано во пластична цевка со кука.

Бренд

Graphite