Бургија за бетон Црно Бела 10х120мм - Baucentar
Бургија за бетон Црно Бела 10х120мм

Бургија за бетон Црно Бела 10х120мм

110 ден

Има на залиха

110 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за бетон со пречник од 10 мм и должина од 120 мм. Работната должина на бургијата е 80 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како бетон и во керамички материјали без опасност од лизгање на почетокот на дупчење благодарение на врвот на бургијата изработен од цврст карбид во облик на пеперутка. Спакувано во пластична цевка со кука.

Бренд

Graphite