Бургија дијамантска 8х30мм - Baucentar
Бургија дијамантска 8х30мм

Бургија дијамантска 8х30мм

235 ден

Има на залиха

235 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дијамантска бургија која има сечиво со галвански нанесено дијамантско јадро. Има пречник од 8 мм и должина од 30 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како керамички и камени материјали (гранит, мермер). Спакувано на картичка.

Бренд

Graphite