Бургија дијамантска 100х30мм - Baucentar
Бургија дијамантска 100х30мм

Бургија дијамантска 100х30мм

1380 ден

Има на залиха

1380 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Дијамантска бургија која има сечиво со галвански нанесено дијамантско јадро. Има пречник од 100 мм и должина од 30 мм. Наменета е за дупчење во цврсти материјали како керамички и камени материјали (гранит, мермер). Спакувано на картичка.

Бренд

Graphite