Брз Држач за битови ¼” 60мм - Baucentar
Брз Држач за битови ¼” 60мм

Брз Држач за битови ¼” 60мм

192 ден

Има на залиха

192 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Држач за битови брз со должина од 60мм и дизајниран за сите видови одвртувачи и дупчалки со навој од 1/4″. Лизгачкиот држач овозможува брзо и лесно заменување на битовите. Спакувано на пластифициран картон.

Бренд

Graphite