Брз Држач За Битови ¼” 60мм - Baucentar
Брз Држач За Битови ¼” 60мм

Брз Држач За Битови ¼” 60мм

305 ден

Има на залиха

305 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Брз држач за битови со должина од 60мм. Дизајниран е за сите видови одвртувачи и дупчалки со навој од 1/4″. Овој држач овозможува брзо и лесно заменување на битовите. Спакувано на пластифициран картон.

Бренд

Graphite