Сет клешти ВИХА - Baucentar
Сет клешти ВИХА

Сет клешти ВИХА

850 ден

Има на залиха

Држач на место

850 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 1600А015МТ Категорија:

GO NEMA NA B2B

Бренд

Bosch