Аголна Брусaлка Електр. ГВС 750 750W ф125мм - Baucentar
Аголна Брусaлка Електр. ГВС 750 750W ф125мм

Аголна Брусaлка Електр. ГВС 750 750W ф125мм

4599 ден

Има на залиха

Електрична Аголна Брусалка

4599 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601394001 Категории

Номинална влезна моќност 750 W
Број на вртежи во празен од 11.000 врт/мин
Навој на брусното вретено M 14
Пречник на дискот 125 мм
Гумена брусна чинија со пречник 115 мм
Лончеста четка со пречник 75 мм
Маса 1.9 кг

Бренд

Bosch