Батерија 18V Li-ion 4.0Ah - Baucentar
Батерија 18V Li-ion 4.0Ah

Батерија 18V Li-ion 4.0Ah

2874 ден

Има на залиха

2874 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Li-Ion батерија за напон од 18V и капацитет на струја од 4.0Ah. Има можност за полнење без да изгуби од својот капацитет. Поседува индикатор за полнење и систем за контрола на температура и проток за целосна заштита за време на полнење и празнење на батеријата. Оваа батерија е со зголемен капацитет за пообемни работи, каде е потребно подолго работење.

Бренд

Graphite