Батериски Одвртувач ГО 2.0 - Baucentar
Батериски Одвртувач ГО 2.0

Батериски Одвртувач ГО 2.0

3390 ден

Нема на залиха

Шифра: 06019Х2100 Категории

Батериски одвртувач кој користи Li-on батерии 3.6V и капацитет од 1.5Ah

Бренд

Bosch