Перач под висок притисок EASY 1.4 kW 110 bar - Baucentar
Перач под висок притисок EASY 1.4 kW 110 bar

Перач под висок притисок EASY 1.4 kW 110 bar

4193 ден

Има на залиха

4193 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

-Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi
-Макс. проток на вода: 370 лит/час
-Макс. температура на вода: 50˚Ц
-Јачина на мотор: 1400 W
-Напојување V/Hz 230 / 50
-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
-Димензии (ДхШхВ): 270х280х670 мм
-Должина на кабел: 5 м
-Должина на црево: 8 м
-Тежина на перачот: 6.7 кг
-TSS (TotalStop SYSTEM)
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Бренд

Annovi Reverberi