Алуминиумска скала единечна 1х7 - Baucentar
Алуминиумска скала единечна 1х7

Алуминиумска скала единечна 1х7

1800 ден

Има на залиха

1800 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 7107АЛВ Категории

Единечна алуминиумска скала со 7 газишта. Должината на скалата е 200см а ширината е 340мм. Гарантниот период за скалата изнесува 5 години. Скалите се со потекло од ЕУ. Произведени се во Алве, најголемата чешка фабрика за производство на алуминиумски скали и скелиња. Скалите се подложени на строги тестови на акредитирана тест лабораторија согласно европскиот стандард EN 131 за носивост до 150 кг.

Бренд

Alve