Алуминиумска скала единечна 1х14 - Baucentar
Алуминиумска скала единечна 1х14

Алуминиумска скала единечна 1х14

4500 ден

Има на залиха

4500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 7114АЛВ Категории

Единечна алуминиумска скала од 1х14 газишта. Должината на скалата е 398см а ширината е 313мм. Гарантниот период за скалата изнесува 5 години. Скалите се со потекло од ЕУ. Произведени се во Алве, најголемата чешка фабрика за производство на алуминиумски скали и скелиња. Скалите се подложени на строги тестови на акредитирана тест лабораторија согласно европскиот стандард EN 131 за носивост до 150 кг.

Бренд

Alve