Алуминиумска скала единечна 1х10

Алуминиумска скала единечна 1х10

2450 ден

Има на залиха

2450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 7110АЛВ Категории

Единечна алуминиумска скала од 1х10 газишта. Должината на скалата е 284см а ширината е  340мм. Гарантниот период за скалата изнесува 5 години. Скалите се со потекло од ЕУ. Произведени се во Алве, најголемата чешка фабрика за производство на алуминиумски скали и скелиња. Скалите се подложени на строги тестови на акредитирана тест лабораторија согласно европскиот стандард EN 131 за носивост до 150 кг.

Бренд

Alve