Алуминиумска скала двострана 2х5 - Baucentar
Алуминиумска скала двострана 2х5

Алуминиумска скала двострана 2х5

4000 ден

Има на залиха

4000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 1925АЛВ Категории

Двострана алуминиумска скала 5 широки газишта од двете страни. Должината на скалата е 103см. Ширината на скалата е 461мм. Гарантниот период за скалата изнесува 5 години. Скалите се со потекло од ЕУ. Произведени се во Алве, најголемата чешка фабрика за производство на алуминиумски скали и скелиња. Скалите се подложени на строги тестови на акредитирана тест лабораторија согласно европскиот стандард EN 131 за носивост до 150 кг.

Бренд

Alve