Алуминиумска двострана скала 3+3 62см - Baucentar
Алуминиумска двострана скала 3+3 62см

Алуминиумска двострана скала 3+3 62см

1750 ден

Има на залиха

1750 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: КАМ-213 Категории

Алуминиумска двострана скала со газишта од двете страни. Скалата има 3+3 газиштА. Вкупната висина на скалата е 62см. Кога е отворена скалата, подножјето е со димензии 39 х 38см. Скалите се расклопливи, релативно лесни за кревање или носење. Цврсти и широки газишта за поголема удобност и безбедност при користење. Газиштата не се лизгачки. Завршетоци од нелизгачка пластика на обата краја на скалите. Спакувани во провидна фолија. Изработени се од специјална легура на алуминиум без примеси на челик. Предвидени за максимален товар од 150 килограми. Зајакнати ногарки на скалата. Масата на скалата е 3.15 килограми. Скалите се со потекло од Турција и изработени се од еко алуминиум.

Бренд

Kanat