Дупчалчка Одвртувач Батериска ГСР 180ЛИ - Baucentar
Дупчалчка Одвртувач Батериска ГСР 180ЛИ

Дупчалчка Одвртувач Батериска ГСР 180ЛИ

11900 ден

Има на залиха

11900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Ф8109 Категории

Вртлив момент макс. (тврдо/меко) 54/21 Nm Број на вртежи во празен од (1. брзина / 2. брзина) 0 – 450/ 1.700 врт/мин
Капацитет на стегање на бургијата 13 мм
Маса со акумулаторот 1 кг
Степени на вртливиот момент 15
Пречник за дупчење во дрво/челик макс. 35/10 мм
Пречник на навојот макс. 10 мм
2х2аh Li-on  полнач

Бренд

Bosch