Одвртувач За Сува Градба Батериски ГСР 18 В-ЕЦ-Т без батерија, без четкици - Baucentar
Одвртувач За Сува Градба Батериски ГСР 18 В-ЕЦ-Т без батерија, без четкици

Одвртувач За Сува Градба Батериски ГСР 18 В-ЕЦ-Т без батерија, без четкици

15440 ден

Има на залиха

15440 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој модел е најдобра комбинација на моќност и маса на алатот.
Се одликува со најдолго време на работа во беспрекорна примена (до 3400 завртки со едно полнење на батеријата од 4,0 Ah).
Има компактна конструкција и маса маса за оптимална работа без голем замор – 1,6 kg (4,0 Ah)
Применета е Bosch EC технологија за производство на моторот за да се обесбеди подолг животен век.

Вртлив момент, макс, меко: 5 Nm
Број на вртежи во празен од 0-4.200 врт/мин
Капацитет на батерија 2,0 Ah
Напон на батерија 18.0 V
Маса со батерија 1,6 kg

Бренд

Bosch