Акрилен Безбоен Премаз Во Спреј 400мл Сјаен - Baucentar
Акрилен Безбоен Премаз Во Спреј 400мл Сјаен

Акрилен Безбоен Премаз Во Спреј 400мл Сјаен

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Акрилен безбоен премаз спакуван во спреј со Сјајна нота. Наменета е за менување на сјајот на било која од останатите акрилни бои во спреј. Се нанесува врз површини кои претходно се испрскани со акрилна боја. Се одликува со лесно нанесување и со кратко време на сушење. Претходно нанесената боја треба да биде добро исушена.

Бренд

HQS