Аголна брусилка ГВС 22-230 Х 2200W ф230мм

Аголна брусилка ГВС 22-230 Х 2200W ф230мм

9990 ден

Има на залиха

9990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601882Л03 Категорија:

Номинална влезна моќност 2.200 W
Број на вртежи во празен од 6.500 врт/мин
Навој на брусно вретено М 14
Главна рачка – стап
Пречник на дискот 230 мм
Маса 5.2 кг

Бренд

Bosch