Аголна брусилка ГВС 20-230 Х 2000W ф230мм

Аголна брусилка ГВС 20-230 Х 2000W ф230мм

8550 ден

Има на залиха

8550 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601850Л03 Категории

Номинална влезна моќност 2.000 W
Број на вртежи во празен од 6.600 врт/мин
Навој на брусното вретено М 14
Главна рачка – стап
Пречник на дискот 230 мм
Маса 5.1 кг

Бренд

Bosch