Аголна Брусалка Електр. ГВС 1400 1400W ф125мм - Baucentar
Аголна Брусалка Електр. ГВС 1400 1400W ф125мм

Аголна Брусалка Електр. ГВС 1400 1400W ф125мм

7900 ден

Има на залиха

7900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601824800 Категории

Номинална влезна моќност 1.400 W
Број на вртежи во празен од 11000 врт/мин
Пречник на дискот 125 мм
Гумена брусна чинија со пречник 125 мм
Лончеста четка со пречник 70мм
Маса без кабел 2.2 кг

Бренд

Bosch