Аголна Брусалка Електрична ГВС 1000 1000W ф125мм - Baucentar
Аголна Брусалка Електрична ГВС 1000 1000W ф125мм

Аголна Брусалка Електрична ГВС 1000 1000W ф125мм

7100 ден

Има на залиха

7100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601828800 Категории

Номинална влезна моќност 1.000 W
Број на вртежи во празен од 11.000 врт/мин Пречник на дискот 125 мм
Гумена брусна чинија со пречник 125 мм
Лончеста четка со пречник 70 мм
Маса без кабел 2.2 кг

Бренд

Bosch